PRODUKTET

PRODUCT DISPLAY

RRETH SHBA

  • fabrikë

    Që nga viti 1999. E vendosur në jug të Pekinit dhe në veri të Jinan, 3 fabrika në Kinë për corrugated linjë prodhimi kartoni, Flexo printer slotter vdesin prestar makine, Flute makinë laminator. Ne kemi eksportit dhe importit të pavarur kompani, mund të eksportojë për klientët direkt.

APLIKIMET

INDUSTRY CASE

LAJME

LAJME CENTER